#1 2013-11-15 03:12:57

 Exoddus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-30
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Nowe logo, nowa peleryna.

Witajcie legionisci!!
Na wstepie powiem, ze sprawa jest najwyzszej wagi i pragne, aby kazdy z nas, zabral glos w tej sprawie.
Otoz moi drodzy, jak zauwazyliscie, od niedawna mamy zaszczyt nosic na swych plecach peleryny, na ktorych widnieje logo naszego legionu.
Doszly mnie sluchy, ze niekotorzy gracze (w tym ja) uwazaja, ze moznaby zmienic logo legionu, jak rowniez kolorystyke peleryny, gdyz biala niezbyt dobrze komponuje sie z innymi elementami ubioru naszych postaci. W zwiazku z tym wychodze do Was, czcigodni legionisci, z inicjatywa wprowadzenia tychze zmian.
Poniewaz jako legion jestesmy wspolnota, to takze w tej kwestii powinnismy dzialac jako jeden oragnizm. Wobec tego proponuje, aby kazdy w miare prosty sposob, opisal jak wedlug niego powinno wygladac nasze logo (czaszki, smoki, tribale, styl minimalistyczny, retro, napisy gotyckie, celtyckie itd). Generalnie wszystko to, czym pozniej chetnie chwalilibyscie sie w grze.
Po zapoznaniu sie z Waszymi propozycjami, postaram sie stworzyc peleryne, wedlug Waszych wytycznych.
Szkice lub przykladowe grafiki w formie jpg/gif, beda mile widziane.
Pamietajcie - W KUPIE SILA!!

Offline

 

#2 2013-11-15 13:45:28

Vastanir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nowe logo, nowa peleryna.

Jestem jak najbardziej za, po prostu kto potrafi i chce zrobic ciekawe logo niech robi i wrzuca, pozniej zrobimy ankiete i bedziemy glosowac.

Offline

 

#3 2013-11-15 23:10:21

 Exoddus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-30
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Nowe logo, nowa peleryna.

Oto moja propozycja.
Nie jest to zdjecie w pelnej rodzielczosci, bo nie chcialem zasmiecac forum wielkim obrazkiem. Oryginal jest zdecydowanie wiekszy.
http://imageshack.us/a/img35/6081/wfxb.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-arena.pun.pl www.hateandlove.pun.pl www.disneyxd.pun.pl www.zgr.pun.pl www.flux-football.pun.pl